Головна Обличчя Phyto-C Hyper-С / Антиоксидантна сироватка
3 290 грн
Антиоксидантна сироватка
Phyto-C

Hyper-С

Антиоксидантна сироватка

Вирівнює і омолоджує тон шкіри, використовуючи найвищу концентрацію вітаміну C, щоб забезпечити максимальну кількість антиоксидантних переваг для шкіри.

Артикул:
182045
volume
Кількість
3 290 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Phyto-C HYPER-c поєднує технологію H₂A₂, пептиди та чистий вітамін C для омолодження тьмяної шкіри. Сироватка вирівнює і омолоджує тон шкіри, використовуючи найвищу концентрацію вітаміну C (20%), клінічно протестовану, щоб забезпечити максимальну кількість антиоксидантних переваг для шкіри. Досягніть природного та молодшого вигляду за допомогою цієї супер-антиоксидантної формули. Унікальна технологія HYPER під назвою H₂A₂, що означає "Гіперпоглинаюча гіалуронова кислота", доставляє необхідні інгредієнти туди, де вони вам найбільше потрібні, з ідеальною швидкістю вбирання.
Water, H2A2 (Hyper Absorbing Hyaluronic Acid), Propylene Glycol, L-Ascorbic Acid, Zinc Sulfate, Glycolic Acid, Lactic Acid, Hexapeptide, Phenoxyethanol.
Тільки для зовнішнього застосування. При попаданні в очі ретельно промити водою. У разі виникнення подразнення звернутися до фахівця. Не використовувати на пошкодженій шкірі. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.