Головна Обличчя Phyto-C Hyper-Hydrate / Зволожувальна сироватка
2 860 грн
Зволожувальна сироватка
Phyto-C

Hyper-Hydrate

Зволожувальна сироватка

Зволожує шкіру завдяки новітній технології "градієнтного шару", що поєднує три молекулярних складу гіалуронової кислоти для вирішення різних проблем збезводненої шкіри.

Артикул:
182043
volume
Кількість
2 860 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Поєднує три молекулярних складу гіалуронової кислоти для вирішення різних проблем збезводненої шкіри. Ці вагомі гіалуронові кислоти пройшли клінічні випробування на здатність забезпечувати стійкий зволожувальний ефект для шкіри завдяки постійній швидкості вбирання. Ця високозволожувальна сироватка поєднує в собі фірмову технологію HYPER H₂A₂ з L-проліном, однією з найпоширеніших амінокислот, що містяться в шкірі, для поліпшення еластичності шкіри. Унікальна формула HYPER H₂A₂, яка розшифровується як "HYPER абсорбуюча гіалуронова кислота", доставляє необхідні інгредієнти туди, де вони найбільше потрібні, з ідеальною швидкістю вбирання.
Water, H2A2 (Hyper Absorbing Hyaluronic Acid), Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Niacinamide, Pantothenic Acid, L-Proline, L- Glycine, L-Lysine, L-Arginine, Phenoxyethanol.
Тільки для зовнішнього застосування. При попаданні в очі ретельно промити водою. У разі виникнення подразнення звернутися до фахівця. Не використовувати на пошкодженій шкірі. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.