Головна Волосся MoroccanOil Glimmer Shine / Захисний спрей-блиск для всіх типів волосся
1 385 грн
Захисний спрей-блиск для всіх типів волосся
MoroccanOil

Glimmer Shine

Захисний спрей-блиск для всіх типів волосся

Спрей для надання волоссю мерехтливого блиску – ідеальне завершення будь-якої укладки. Це спрей, який притягує і відзеркалює світло, щоб надати волоссю дивовижний блиск.

Артикул:
10075
volume
Кількість
1 385 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Наповнений аргановим маслом, вітамінами та антиоксидантами, цей засіб створює невидиму вуаль із чистого, сяючого блиску, який до того ж захищає волосся від впливу навколишнього середовища: сонячних променів, солоної води та хлориду натрію. Мерехтливий блиск можна використовувати для підкреслення кольору і мелірування, ваше волосся відображатиме світло в будь-яких умовах освітлення.
Даний спрей діє ще й як зволожуючий кондиціонер, що відновлює, виліковує і зволожує пошкоджене пересушене волосся.
Розпилюйте з відстані 25 см на сухе волосся, достатньо 1-3 натискань. Дати висохнути 3-4 хвилини, перш ніж торкатися волосся, дозволивши крихітним краплинам масла висохнути і увібратися для створення неперевершеного блиску. Рекомендується використовувати після укладання як фініш. Спрей також можна нанести на гребінець, що допоможе запобігти сплутуванню та статиці волосся. Повторне нанесення підвищить ефективність засобу, особливо для густого та важкого волосся.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.