Головна Волосся MoroccanOil Color Complete / Шампунь для збереження кольору
550 грн
Шампунь для збереження кольору
MoroccanOil

Color Complete

Шампунь для збереження кольору

М'який безсульфатний шампунь для збереження кольору посилює результати салонного сервісу з фарбування волосся. При кожному митті волосся послідовно відновлює його на хімічному та фізичному рівні, дозволяючи краще утримувати колір у структурі.

Артикул:
10318
volume
Кількість
550 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Знайомтесь з колекцією Moroccanoil Color Complete - нашим революційним 360° підходом до збереження кольору фарбованого волосся, що починається в салоні та продовжується в домашніх умовах. Колекція допомагає зберігати стійкість кольору волосся між візитами до стиліста, підтримуючи результат ніби щойно після салонного фарбування.
Шампунь для збереження кольору Color Continue Shampoo зберігає насиченість кольору і покращує здоров'я волосся, роблячи його більш блискучим і сяючим, а колір - більш насиченим, глибоким і об'ємним. Цей м'який безсульфатний шампунь використовує COLORLINK™ - нашу революційну технологію, яка відновлює та живить кожне пасмо на хімічному та фізичному рівні у трьох напрямках:
1. Відновлює кератинову структуру, реконструюючи полотно волосся та запечатуючи колір зсередини.
2. Формує захисну вуаль, що перешкоджає вимиванню кольору.
3. Використовує технологію ArganID - іонну систему, яка дозволяє олії аргани проникати глибоко в кортекс волосся, одночасно відновлюючи його структуру та зберігаючи колір.
Нанести на вологе волосся, м'яко помасажувати до утворення піни і ретельно ополоснути волосся. При потребі повторити процедуру. При першому намилюванні піна буде не надто рясна, оскільки шампунь безсульфатний.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.