Головна Волосся MoroccanOil Ceramic Ionic Paddle Hair Brush XLPRO / Велика керамічна масажна щітка
1 245 грн
Велика керамічна масажна щітка
MoroccanOil

Ceramic Ionic Paddle Hair Brush XLPRO

Велика керамічна масажна щітка

Велика масажна щітка має керамічну основу і щетину з нейлону, які можуть стати для вас важливим аксесуаром по догляду за волоссям і підтримці їх здорового вигляду. Покращує циркуляцію на шкірі голови, і за рахунок цього підсилює ріст волосся.

Доступно в шоуруме
Артикул:
10087
volume
Кількість
1 245 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Під час сушіння іони керамічних щетинок відштовхують молекули води і впливають як кондиціонер по всій довжині волосся, що робить укладку більш швидкою, а волосся набуває здорового і сяючого вигляду. Керамічні щетинки ефективно утримують стабільну температуру нагрівання тим самим захищаючи волосся від перегріву гарячим повітрям.
Красива, стильна, зручна, яскрава, корисна штучка, стане в нагоді кожній красуні. У ручці цієї невеликої щітки знаходиться пристосування, що викручується, для поділу волосся на пасма, полегшення сушки феном і укладання волосся. Довжина - 26 см, ширина щітки - 8см.
Кераміка і високоякісний пластик.
Розчісуйте волосся під час сушіння феном рухами зверху вниз, починаючи з кінчиків і поступово пересуваючись вгору. Так само може використовуватися і без фена, для розплутування волосся.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.