Головна Догляд за ротовою порожниною MARVIS Flavour Collection / Набір зубних паст
842 грн
Набір зубних паст
MARVIS

Flavour Collection

Набір зубних паст

Класична насичена М'ята, 25 мл
Свіжа М'ята, 25 мл
М'ята і Жасмин, 25 мл
М'ята та Імбир, 25 мл
Лакриця Амареллі, 25 мл
М'ята і Кориця, 25 мл
М'ята, 25 мл

Артикул:
34008
volume
Кількість
842 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Кремоподібні низькоабразивні зубні пасти MARVIS призначені для ретельного очищення емалі від нальоту, а також для м'якого відбілювання і усунення всіх причин неприємного запаху з рота. Косметична компанія Ludovico Martelli S. r.l була створена в 1908 році і виробляла косметику преміум-класу. З 1950 року в асортименті компанії з'явилася лінійка зубних паст і щіток. Пасти вироблялися для курців і наділені сильним освіжаючим смаком для забезпечення свіжого дихання.

У складі паст міститься фтор, що сприяє активній профілактиці появи карієсу. Фтор сприяє ремінералізації і зміцненню зубної емалі, одночасно вбиваючи шкідливі мікроби, що сприяють появі і розвитку карієсу.

Абразивами в пастах MARVIS виступають гідроксид алюмінію і діоксид кремнію, які ретельно очищають наліт і полірують емаль, не пошкоджуючи її. Компоненти пасти, що входять до складу, дозволяють швидко і ефективно відбілити емаль від плям і потемніння, що робить її незамінним помічником для курців і любителів кави.

Різноманітні смаки паст дозволяють змінити підхід до чищення зубів, зробити процес цікавим і барвистим. Насичений м'ятний смак, що переважає у всіх пастах, забезпечить свіжий подих протягом тривалого часу.

Дизайн упаковок в ретро стилі відображений в упаковках і тюбиках паст, чим підкорює з першого погляду і збільшує прихильність покупців до продукції. Тюбик виконаний з екологічного алюмінію, який легко переробляється сировиною.
Використовувати невелику кількість зубної пасти під час чищення зубів 2 рази на день.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.