Головна Волосся Lebel Proedit Care Works СMC / Сироватка для волосся
1 620 грн
Сироватка для волосся
Lebel

Proedit Care Works СMC

Сироватка для волосся

Активний розчин клітинного мембранного комплексу насичує внутрішню структуру волосся ліпідними компонентами, відновлює міжмолекулярні та міжклітинні зв'язки.

Артикул:
33207
volume
Кількість
1 620 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Proedit Care Works С це унікальна сироватка з професійної програми для відновлення волосся "Блиск і сила" від знаменитого японського виробника Lebel. Сироватка забезпечує глибоке проникнення всіх компонентів, а також дозволяє підготувати волосся до інтенсивного лікування, забезпечуючи закріплення всіх корисних складових наступних сироваток. Даний засіб також інтенсивно живить, захищає і зволожує ваші локони, відновлює водний баланс волосяного стрижня на молекулярному рівні, повертає волоссю природну пружність. Пошкоджені ділянки волокна ефективно оновлюються за рахунок швидкого відновлення міжклітинних зв'язків. Вхідні до складу засобу Lebel Proedit Care Works з СМС-ліпіди, керамід 2, керамід 6, керамід 3, протеїни пшениці, шовку, рису, а також незамінні амінокислоти забезпечують повне відновлення стрижня волосся, нормалізують PH-баланс шкіри голови. Сироватка Proedit Care Works з забезпечує глибоке проникнення всіх наступних нанесених препаратів.
Розділіть локони на 6-8 частин, рівномірно нанесіть представлений професійний засіб на попередньо очищене волосся відступаючи від коренів по всій довжині. Рекомендований об'єм використання по 3 натискання на кожне пасмо волосся. Не змивати і приступити до нанесення сироватки Proedit Care Works N.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.