Головна Волосся Lebel Infinity Aurum Salon Care / Салонна процедура "Щастя для волосся 7 елементів"
14 000 грн
- 7%
13 000 грн
Салонна процедура "Щастя для волосся 7 елементів"
Lebel

Infinity Aurum Salon Care

Салонна процедура "Щастя для волосся 7 елементів"

Багаторівнева інноваційна програма для відновлення волосся від японського бренду Lebel "Щастя для волосся" розроблена спеціально для регенерації пошкодженого волосся на глибокому молекулярному рівні.

Артикул:
33000
volume
Кількість
14 000 грн
- 7%
13 000 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Професійна програма по відновленню волосся від Lebel включає в себе 5 етапів:

-1 етап Lebel IAU Cell Care 1 зволожуючий клітинний мус. Даний мус є першим етапом в програмі "Щастя для волосся", він чудово зберігає вологу в структурі локонів і шкірі голови, надає детоксикаційний ефект і має протизапальну дію, призначається для підготовки волосся до процедури.

-3,4 етапи Lebel IAU Cell Care 3M, Melt Інтенсивно зволожуючий крем для волосся і Lebel IAU Cell Care 3S, Silky Інтенсивно зміцнюючий крем для волосся. При сильному ступені пошкодження локонів рекомендується наносити обидва крему. Глибоко зволожуючий крем наповнює волосся необхідною кількістю вологи, роблячи їх м'якими, еластичними і щільними, а також робить ваші локони більш податливими до випрямлення. Зміцнюючий крем надає локонам міцність, пружність і шовковистість. Будь-який з двох кремів або обидва креми використовуються як третій і четвертий етапи в програмі "Щастя для волосся".

-5 етап Lebel IAU Cell Care 4, Sealed фіксує гель для закріплення всіх необхідних компонентів в волосі. Данна фіксуюча гель-олія для волосся забезпечує рівномірний глибокий розподіл і закріплення всіх оздоровлюючих елементів програми в волосі. Даний гель застосовується як заключний етап в програмі "Щастя для волосся".

Креми-концентрати Lebel IAU Cell Care 5S для зміцнення волосся і Lebel IAU Cell Care 5M для зволоження локонів. Концентрат для зміцнення волосся забезпечує пролонгацію програмного результату, а також міцність, еластичність і приголомшливий блиск волоссю. Концентрат для зволоження волосся зберігає необхідну кількість вологи у вашому волоссі, забезпечує м'якість, шовковистість і гладкість локонам. Обидва крему-концентрату забезпечують захист вашим пасмам від шкідливого впливу високотемпературних приладів і УФ-променів. Креми використовують для пролонгації програмного ефекту «Щастя для волосся».
Перед проведенням процедури "Щастя для волосся" від Lebel необхідно вимити волосся шампунем із серії IAU або Proedit, злегка просушити волосся рушником. Потім приступити до 1 етапу – нанесення мусу. Розвести мус з водою в пропорції (2: 1) і нанести на всю прикореневу зону, залишок засобу поширити по всій довжині, промасажувати голову 5 хвилин, потім ретельно обполоснути волосся. 2 етап програми це нанесення сироватки-активатора. Спочатку розділіть локони на 6-10 частин, в залежності від довжини і густоти, потім нанесіть сироватку по 3 натискання диспенсера на кожне пасмо. Якщо кінчики локонів сильно пошкоджені, то нанесіть одне натискання додатково на кінчики. Добре втерти сироватку-активатор у волосся, до повного поглинання. Чи не змивати, приступати відразу до наступного етапу. 3 етап-нанесення зволожуючого і зміцнюючого кремів. Волосся розділіть на 6-10 частин і починайте наносити в будь-який черговості по 1 натискання крему на пасма, добре пропрацюйте гребнеобразними рухами, слідом відразу наносите наступний крем точно так же. Не змивати, відразу приступати до останнього етапу. Завершальним етапом є нанесення фіксуючого гелю. Волосся поділити на 6-10 рівних частин, нанести по 1 натисненню гелю на кожне пасмо, добре промасажувати локони гребенеподібними рухами до повного поглинання препарату. Потім надіти поліетиленову шапочку для створення теплового ефекту і почекати близько 10 хвилин, після чого змити з волосся весь комплекс водою. Можна приступати до укладання волосся. Для пролонгації дії програми рекомендується застосовувати креми –концентрати для зволоження і зміцнення локонів 1 раз в тиждень. На зволожене вимите волосся нанести концентрати по всій довжині, залишити увібратися на 7-10 хвилин, потім ретельно сполоснути волосся. Програма "Щастя для волосся" використовується курсом 5-10 разів, тривалість даного курсу залежить від ступеня пошкодження локонів. Рекомендується застосовувати програму раз в 2-3 тижні.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.