Головна Волосся Lebel IAU Cell Fiber 2 / Протеїнова клітинна сироватка-активатор для волосся
1 620 грн
Протеїнова клітинна сироватка-активатор для волосся
Lebel

IAU Cell Fiber 2

Протеїнова клітинна сироватка-активатор для волосся

Сироватка протеїнова призначена для підготовки структури волосся до інтенсивного відновлення. Забезпечує рівномірний розподіл компонентів догляду в структурі волосся і збереження цілісності молекулярної структури волосся.

Артикул:
33212
volume
Кількість
1 620 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Дана сироватка призначена для підготовки внутрішньої структури волосся до дуже інтенсивного регенеруючого і відновного процесу. Сироватка забезпечує максимально рівномірний і ефективний розподіл всіх компонентів процедури по всій структурі волосся і збереження природної цілісності молекулярної структури ваших локонів. Представлена сироватка-активатор глибоко живить пасма пептидами і протеїнами, а також містить в собі всі необхідні натуральні волокна для ущільнення і потовщення волосся. Сироватка використовується як другий етап процедури "Щастя для волосся".
Після 1 – го етапу програми «Щастя для волосся» розділіть локони на 6-10 частин, в залежності від довжини і густоти, потім нанесіть сироватку по 3 натискання диспенсера на кожне пасмо. Якщо кінчики локонів сильно пошкоджені то нанесіть одне натискання додатково на кінчики. Добре втерти сироватку-активатор у волосся, до повного поглинання. Не змивати, приступати відразу до наступного етапу.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.