Головна Волосся Lebel IAU Cell Care 3S / Інтенсивно-зміцнювальний крем для волосся
3 025 грн
Інтенсивно-зміцнювальний крем для волосся
Lebel

IAU Cell Care 3S

Інтенсивно-зміцнювальний крем для волосся

Інтенсивний крем для зміцнення волосся. Продукт бере участь у програмі Lebel "Абсолютне щастя для волосся". Крем для зміцнення і зволоження волосся. Надає волоссю шовковистість, щільність і пружність, зберігає еластичність, м'якість, податливість укладанні. Крем відновлює молекулярну вологу в структурі волосся.

Артикул:
33213
volume
Кількість
3 025 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Lebel IAU Cell Care 3S – це інтенсивний крем призначений для зміцнення волосся. У поєднанні з новітніми технологіями і натуральними компонентами засіб діє на клітинному рівні, наповнюючи локони блиском, вологою, пружністю і міцністю. Представлений крем Lebel IAU Cell Care 3S є 4 етапом в програмі по відновленню волосся «Щастя для волосся» від японського виробника Lebel, він дозволяє розгладити зовнішню структуру волосся, надавши вашим локонам гладкість, м'якість і шовковисту текстуру. До складу даного зміцнюючого крему входять найнеобхідніші і корисні мікроелементи, Вітамін Е, комплекс клітинних мембран, молочна кислота і екстракт лімнантеса білого, така потужна комбінація складових дозволяє зміцнити і відновити пошкоджене волосся, забезпечивши йому при цьому надійний захист від усіх можливих пошкоджень. Для отримання максимального результату рекомендовано використовувати спільно з кремом Lebel IAU Cell Care 3M, так як даний препарат активно вступає в реакцію з попереднім нанесеним етапом і пролонгує дієвий ефект на волосся, при сильному ступені пошкодженості наносити одночасно два крему.
Представлений зміцнюючий крем наноситься відразу ж після сироватки активатора Lebel Сell Сare 2. Перед нанесенням розділіть ваше волосся на 6-10 частин, і нанесіть по одному натисненню крему на пасмо, добре пропрацюйте гребенеподібними рухами кожне пасмо, слідом точно також відразу наносити крем Lebel IAU Сell Сare 3M, після чого не змиваючи приступайте до нанесення завершального етапу Lebel IAU Сell Сare 4 Sealed.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.