Головна Волосся Lebel IAU Cell Care 3M / Інтенсивно-зволожувальний крем для волосся
2 520 грн
Інтенсивно-зволожувальний крем для волосся
Lebel

IAU Cell Care 3M

Інтенсивно-зволожувальний крем для волосся

Інтенсивно зміцнюючий крем для волосся. При сильному ступені пошкодження локонів рекомендується наносити обидва крему. Глибоко зволожуючий крем наповнює волосся необхідною кількістю вологи, роблячи їх м'якими, еластичними і щільними, а також робить ваші локони більш податливими до випрямлення. Зміцнюючий крем надає локонам міцність, пружність і шовковистість.

Артикул:
33214
volume
Кількість
2 520 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Lebel IAU Сell Сare 3M-це інтенсивний крем призначений для глибокого зволоження волосяної структури. Крем входить в програму по відновленню «Абсолютне щастя для волосся» від японського виробника Lebel і є 3 етапом в процедурі. Принцип дії продукту: відновити молекулярний рівень природної вологи в структурі волосся, зберегти ідеальний рівень PH-балансу, збільшити міцність, надати еластичності і м'якості, а так само зробити локони податливими до подальших дій. До складу даного висококонцентрованого зволожуючого крему входить вітамін Е, СМС-комплекс, екстракт молочної кислоти і білого лімнантеса, а так само інші корисні складові, які і роблять ваше волосся зволоженим, м'яким, гладким, еластичним і шовковистим. Для отримання максимального результату рекомендовано використовувати спільно з кремом Lebel Іau Сell Сare 3S, так як даний препарат вступає в реакцію з попереднім нанесеним етапом і пролонгує дієвий ефект на волосся, при сильному ступені пошкодженості наносити одночасно два крему.
Представлений зволожуючий крем наноситься відразу ж після сироватки активатора Lebel iau Cell Care 2. Перед нанесенням розділіть ваше волосся на 6-10 частин, і нанесіть по одному натисненню крему на пасмо, добре пропрацюйте гребенеподібними рухами кожне пасмо, слідом точно також відразу нанесіть крем Lebel IAU Сell Сare 3S, після чого не змиваючи приступайте до нанесення завершального етапу Lebel IAU Сell Care 4 Sealed.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.