Головна Волосся Lebel Hair Soap with Jojoba / Шампунь (жожоба)
912 грн
Шампунь (жожоба)
Lebel

Hair Soap with Jojoba

Шампунь (жожоба)

Шампунь призначений для догляду за сухими натуральними, хімічно пошкодженими, а також за нарощеним волоссям. Має захист SPF 15. Не містить сульфатів і парабенів.

Артикул:
33115
volume
Кількість
912 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Шампунь з натуральної серії, без сульфатів і парабенів, спрямований на зволоження волосся. Ефективно утримує вологу всередині волосся при цьому живлячи його корисними компонентами. Усуває ламкість і посіченість волосся і захищає від УФ. Підходить для догляду за нарощеним волоссям. Захищає від УФ (SPF 15).
Склад: олія жожоба, екстракти ромашки і гарденії. Можна використовувати щодня. Цей шампунь чудово підходить навіть для маленьких дітей.
Officially designated coal-tar color, gardenia extract, sodium polyoxyethylene layril ether acetate, cocoyl amide propyldimethyl glycine solution, lauryl dimethylaminoacetic acid bethaine, coconut fatty acid, diethanolamide, polyoxyethylene glyceryl monococoate, poly-n, n-dimethyl-3, 5-methylene-piperidinium chloride solution, polyoxyethylene methyl glucoside dioleate, glyceril tri-2-ethyltrioxanoate, 0-{20hydroxy-3-(trimethylammonio)propyl} hydroxyethylcellulose chloride, 1,3-butylene glycol, 2-ethylgexyl 4-methoxycinnamate, sodium citrate, citric acid, sodium hidroxyde, 1-hydroxyethane-1, 1-diphosphonic acid, sodium benzoate, chamomilla extract(1), jojoba oil, perfume, purified water
Невелику кількість шампуню (5-10 мл для волосся середньої довжини) нанести на вологе волосся, помасажувати. Змити теплою водою. Повторити процедуру.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.