Головна Волосся Lebel 4.7 Hair Soap Nourishing / Зволожувальний шампунь для блондованого волосся «Перлинний 4.7»
1 360 грн
Зволожувальний шампунь для блондованого волосся «Перлинний 4.7»
Lebel

4.7 Hair Soap Nourishing

Зволожувальний шампунь для блондованого волосся «Перлинний 4.7»

Ідеально підходить для догляду і відновлення тонкого, неслухняного і мелірованого волосся. Нормалізує рН баланс волосся, надає блиск і еластичність, запобігає вимиванню фарби, знімає статику. SPF10

Артикул:
33108
volume
Кількість
1 360 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Цей унікальний шампунь з перлинами подарує чудовий блиск Вашому волоссю. Ретельний догляд та турбота не лише про волосся, а й шкіру голови за рахунок м'якого очищення.
Зберігає колір фарбованого волосся. Зволожує волосся та шкіру голови. Надає пасмам блиск, еластичність, гнучкість та пружність. Усуває «пухнастість» волосся, покращує розчісування.
Знімає статику. Захищає від шкідливих факторів довкілля. Має захисний фактор SPF 15. pH 4,7.
Активні інгредієнти: Перлинний мох - надає волоссю блиск і еластичність, Екстракт протеїнів перлин - надає волоссю гнучкість і пружність, маскує пошкодження, Екстракт з морських водоростей - глибоко зволожує шкіру голови і волосся, Екстракт дріжджів - містить велику кількість вітамінів.
Невелику кількість шампуню (5 – 10 мл для волосся середньої довжини) нанести на вологе волосся. Помасажувати. Змити теплою водою. Повторити процедуру. Можна використовувати щодня.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.