Головна Волосся Lebel 4.7 Hair Conditioner Moisture / Зволожувальний кондиціонер для блондованого та тонкого волосся «Перлинний 4.7»
1 080 грн
Зволожувальний кондиціонер для блондованого та тонкого волосся «Перлинний 4.7»
Lebel

4.7 Hair Conditioner Moisture

Зволожувальний кондиціонер для блондованого та тонкого волосся «Перлинний 4.7»

Призначений для догляду та відновлення волосся, пошкодженого фарбуванням, мелірування або блондування, надає еластичність, пружність, гнучкість, перловий блиск. Фактор захисту SPF 15.

Доступно в шоуруме
Артикул:
33110
volume
Кількість
1 080 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Цей незвичайний кондиціонер (маска) від LebeL унікальний за своїм складом і дією. Його можна запропонувати для всіх типів волосся, але особливо оцінять його вплив блондинки. Глибоко зволожує волосся. Надає їм благородний блиск і еластичність. Усуває "пухнастість" волосся, покращує розчісування. Має антистатичну дію. Сприяє збереженню кольору фарбованого волосся. Покращує зовнішній вигляд волосся (маскує пошкодження). Захищає від негативних факторів навколишнього середовища. Захищає від УФ (SPF 15).

Активні інгредієнти: перловий мох-надає волоссю блиск і еластичність, екстракт протеїнів перлів - надає волоссю гнучкість і пружність, маскує пошкодження,екстракт з морських водоростей – глибоко зволожує шкіру голови і волосся, екстракт дріжджів - містить велику кількість вітаміну В, оздоровлює волосся.
Невелику кількість шампуню (5-10 мл для волосся середньої довжини) нанести на вологе волосся, помасажувати. Змити теплою водою. При необхідності повторити. Підходить для щоденного застосування.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.