Головна Волосся invisibobble BUNSTAR Ice Ice Lady / Шпилька для пучків
225 грн
Шпилька для пучків Фото2 Шпилька для пучків
Шпилька для пучків
Фото2 Шпилька для пучків
invisibobble

BUNSTAR Ice Ice Lady

Шпилька для пучків

Верхня частина шпильки призначена для захоплення пучка, який ви спочатку оформили руками, а нижня — для того, щоб зачепити волосся біля голови і закріпити пучок. Матове покриття запобігає зісковзуванню шпильки.

Доступно в шоуруме
Артикул:
15104
volume
Кількість
225 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Унікальність шпильки-в її формі і матеріалі. Подвійна спіраль надійно фіксує волосся, при цьому не стягуючи їх і не залишаючи заломів. Нижня частина захоплює кінчики скрученого волосся в пучок, а верхня – закріплює решту волосся. S-подібна форма, що нагадує класичну спіралеподібну форму резиночки ORIGINAL, дозволяє прокручувати волосся за годинниковою стрілкою, не травмуючи їх.

BUNSTAR не містить металу і на 100% складається зі штучної смоли. Завдяки цьому шпилька не пошкоджує волосся, не вбирає воду, не вицвітає і легко очищається. BUNSTAR Crystal Clear в прозорому відтінку підійде власницям всіх типів і відтінків волосся.

Виробляється в Німеччині.

Колір: прозорий
Кількість: 2 шт
Штучна смола
1. Скрутіть волосся в джгут і закрутіть в пучок. 2. Розташуйте шпильку паралельно голові так, щоб довгий кінчик шпильки щільно прилягав до волосся, а короткий - спрямований в центр пучка. 3. Прокручуйте шпильку по колу всередину пучка, поки зачіска надійно не зафіксується. 4. Чудово! Ваш пучок готовий!

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.