Головна Інструменти ikoo E-styler Jet Uptown Girl / Гребінець-випрямляч
4 499 грн
Гребінець-випрямляч
ikoo

E-styler Jet Uptown Girl

Гребінець-випрямляч

Гребінець-випрямляч є універсальним помічником. Адже в одному приладі гармонійно поєднується безліч функцій: випрямлення, іонізація, зняття статичної електрики, для виконання яких раніше вам потрібно було б купувати кілька інших гаджетів.

Артикул:
29065
volume
Кількість
4 499 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Він на 25% менший і навіть на 35% легший за наш перший e-styler. Таким чином ви докладаєте менше зусиль, оскільки процес випрямлення став інтуїтивно зрозумілим і простим, як розчісування волосся, в порівнянні зі звичайним випрямлячем.

Електричний стайлер допоможе вам за лічені хвилини не тільки випрямити волосся, але і надати прикореневій об'єм, зробивши всього за кілька рухів. Новий E-Styler Jet забезпечує швидку і ефективну укладку і випрямлення для всіх типів волосся за допомогою легких і знайомих вам рухів гребінця. E-styler Jet простий у використанні і виконанні своїх завдань. Мультифункціональна кнопка управління має ергономічний дизайн і зручна для використання всього одним пальцем. Таким чином функція іонізації завжди готова до використання. Вона допомагає уникнути завивання і електризації волосся, одночасно надаючи шовковистість кінчиків.
Увімкніть пристрій, виберіть необхідний режим, почекайте кілька хвилин, поки стайлер прогріється до необхідної температури. Після того, як інструмент нагрівся, можна приступати безпосередньо до процедури. Розділіть волосся на пасма невеликого розміру і плавно прочесати кожну з них по кілька разів.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.