Головна Інструменти ikoo E-Styler Fireball / Гребінець-випрямляч
5 399 грн
Гребінець-випрямляч
ikoo

E-Styler Fireball

Гребінець-випрямляч

Зубці оснащені керамічними пластинами, які швидко нагріваються, за рахунок чого пасмо волосся можна випрямити і укласти буквально одним рухом руки.

Артикул:
29030
volume
Кількість
5 399 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Доступні 5 режимів нагрівання, кожен з яких підходить певному типу волосся. Розташування зубців дозволяє волоссю вільно прослизати між пластинами, не склеюючись між собою, як це відбувається від використання металевих щипців. І ця ж особливість забезпечує максимально дбайливе ставлення до кожного волосу. Крім того, Ikoo оснащена функцією Ion, яка створює ефект блискучого атласного волосся.
Увімкніть пристрій, виберіть необхідний режим, почекайте кілька хвилин, поки стайлер прогріється до необхідної температури. Після того, як інструмент нагрівся, можна приступати безпосередньо до процедури. Розділіть волосся на пасма невеликого розміру і плавно прочесати кожну з них по кілька разів. Зверніть увагу! Користуватися стайлером рекомендовано тільки якщо волосся повністю здорові і мають нормальну вологість. У зворотному випадку, при укладанні таким приладом є велика ймовірність погіршити становище і погіршити стан нездорового волосся.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.