Головна Обличчя DSD Eyelash Wonder Serum 3.4.6 / Сироватка для росту вій 3.4.6
2 900 грн
Сироватка для росту вій 3.4.6
DSD

Eyelash Wonder Serum 3.4.6

Сироватка для росту вій 3.4.6

Сироватка на основі пептиду Sympeptide Xlash (мірістоіл пентапептид-17), призначена для збільшення довжини і об'єму вій. Результат може бути помітний вже через 2-4 тижні. Вії на 72% довші і міцніші за 6 тижнів.

Артикул:
41079
volume
Кількість
2 900 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
SymPeptide ® XLash робить вії більш густими і довгими. Призначена для збільшення довжини і об'єму вій. Унікальна формула Sympeptide Xlash містить в своєму складі речовину, яка ефективно впливає на вії, роблячи їх на 72% довше і міцніше. Результат застосування препарату помітний через 14-30 днів. Рекомендований період використання становить 6 тижнів.
AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, DISODIUM EDTA, TRIETHANOLAMINE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CELLULOSE, SODIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM ACETATE, BENZOIC ACID, SODIUM BENZOATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL
За допомогою пензлика, що йде в комплекті, нанести сироватку уздовж лінії росту вій (біля їх основи). Бажано попередньо очистити шкіру від макіяжу та інших забруднень. При необхідності сироватка може наноситися на брови. При гарній переносимості допускається тривале застосування, без обмежень за часом.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.