Головна Волосся davines Finest Pigments Without Сolor Gloss / Безаміачний однокомпонентний тонуючий засіб на основі прямих пігментів
1 829 грн
Безаміачний однокомпонентний тонуючий засіб на основі прямих пігментів
davines

Finest Pigments Without Сolor Gloss

Безаміачний однокомпонентний тонуючий засіб на основі прямих пігментів

Натуральні барвники для прямого фарбування волосся. Колір: Безбарвний
Об'єм: 280 мл

Артикул:
11132
volume
Кількість
1 829 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Finest Pigments - лінія для м'якого тонування волосся, що на 98% складається з натуральних інгредієнтів. Не містить аміаку, не потребує використання активатора.

Призначена для посилення кольору та блиску натурального волосся або для підтримки та відновлення кольору фарбованого волосся. Може застосовуватися для надання відтінку знебарвленим або забарвленим пасмам, для отримання інтенсивного відтінку на знебарвленому волоссі. Ідеально підходить для природного зафарбовування першого сивого волосся.

Finest Pigments – це гнучка система фарбування, яка дозволяє застосовувати всі відтінки у чистому вигляді або змішувати їх між собою. Природний склад цієї фарби дозволяє використовувати його відразу після хімічної завивки або після обробки пом'якшуючих засобів.

Застосування

Дія Finest Pigments дуже схожа на відому процедуру ламінування. Тільки сама процедура тонування набагато простіша. Барвник необхідно наносити на чисте сухе волосся. Час впливу залежить від структури та якості волосся і становить 5-20 хвилин. Після закінчення цього часу волосся слід намочити та акуратно змити барвник. Ось, власне, і все. Результат же перевершить очікування. Волосся не тільки набуде нового модного відтінку. Воно стане набагато здоровішим.Ви це побачите та відчуєте.

Finest Pigments заповнює собою нерівності і шорсткості волосся, особливо виражені у травмованого, січеного і пересушеного волосся, за рахунок чого воно стає гладким, еластичним і блискучим. Тоненька плівка, що обволікає кожне волосся, замикає пігменти, що проникли з Finest Pigments у волосся, не даючи їм вимиватися, надовго зберігаючи колір, роблячи волосся захищеним, надаючи волоссю додаткову товщину, а значить, густоту. Результат тонування Finest Pigments зберігається 2-3 тижні.
Вибрати бажаний відтінок, нанести на вимите сухе волосся (можна наносити прямо з флакону). Витримати згідно з інструкцією, залежно від відтінку. Семульгувати, додавши трохи води. Шампунь НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ. Ретельно змити. При необхідності нанести кондиціонер.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.