Головна Волосся davines Finest Pigments Light Brown / Безаміачний однокомпонентний тонуючий засіб на основі прямих пігментів
1 829 грн
Безаміачний однокомпонентний тонуючий засіб на основі прямих пігментів
davines

Finest Pigments Light Brown

Безаміачний однокомпонентний тонуючий засіб на основі прямих пігментів

Натуральні барвники для прямого фарбування волосся. Колір: Світло-коричневий
Об'єм: 280 мл

Артикул:
11135
volume
Кількість
1 829 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Finest Pigments - лінія для м'якого тонування волосся, що на 98% складається з натуральних інгредієнтів. Не містить аміаку, не потребує використання активатора.

Засіб призначений для посилення кольору та блиску натурального волосся або для підтримки та відновлення кольору фарбованого волосся. Може застосовуватися для надання відтінку знебарвленим або забарвленим пасмам, для отримання інтенсивного відтінку на знебарвленому волоссі. Ідеально підходить для природного зафарбовування першого сивого волосся.

Finest Pigments – це гнучка система фарбування, яка дозволяє застосовувати всі відтінки у чистому вигляді або змішувати їх між собою. Природний склад цієї фарби дозволяє використовувати його відразу після хімічної завивки або після обробки пом'якшувальними засобами.
Вибрати бажаний відтінок, нанести на вимите сухе волосся (можна наносити прямо з флакону). Витримати згідно з інструкцією, залежно від відтінку. Семульгувати, додавши трохи води. Шампунь НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ. Ретельно змити. При необхідності нанести кондиціонер.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.