Головна Догляд за ротовою порожниною CREST Kids Kid's Cavity Protection / Дитяча зубна паста
210 грн
Дитяча зубна паста
CREST

Kids Kid's Cavity Protection

Дитяча зубна паста

Саме в зубній пасті для дітей спеціально для дитячої емалі знижена абразивність, зменшено вміст фтору, надано м'який приємний аромат і застосовані яскраві барвники для залучення дитячої уваги.

Артикул:
38007
volume
Кількість
210 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Дитяча зубна паста Crest Kids Kid's cavity Protection-справжній друг вашого малюка. Зубна паста Crest є основним засобом гігієни порожнини рота для дитини. Діти ще не володіють належними навичками чищення зубів і під час чищення ковтають до 50% зубної пасти. У зв'язку з цим дітям не рекомендується чистити зуби зубною пастою для дорослих. Аж до шестирічного віку варто купувати спеціальну зубну пасту для дітей. В якості такої пасти ведучі дитячі стоматологи радять купувати зубну пасту для дітей Crest Kids Kid's cavity Protection. Саме в цій зубній пасті для дітей спеціально для дитячої емалі знижена абразивність, зменшено вміст фтору, надано м'який приємний аромат і застосовані яскраві барвники для залучення дитячої уваги.
Sodium fluoride 0.243% (0.15% by weight / volume of Fluoride ion) toothpaste with antiserum. Inactive ingredients: Sorbitol, water, hydrated silica, sodium lauryl sulfate, trisodium phosphate, sodium phosphate, cellulose gum, flavor, sodium saccharin, carbomer, mica, titanium dioxide.
Використовуйте зубну пасту щодня двічі на день, вранці та ввечері.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.