Головна Догляд за ротовою порожниною CREST 3D White Whitestrips Luxe Professional Effects Teeth Whitening Kit / Відбілюючі смужки для зубів
150 грн
Відбілюючі смужки для зубів
CREST

3D White Whitestrips Luxe Professional Effects Teeth Whitening Kit

Відбілюючі смужки для зубів

Відбілюючі смужки для зубів Crest 3D White Whitestrips Luxe Professional Effects Teeth Whitening Kit-забезпечують відбілювання зубів професійного рівня всього за 14 днів, а результат, при щоденній гігієні порожнини рота, триватиме до 12 місяців.

Доступно в шоуруме
Артикул:
38035
volume
Кількість
150 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Використовуйте смужки для відбілювання протягом 30 хвилин, один раз в день для досягнення білосніжної посмішки. Помітний результат після 3 днів застосування. Безпечний для емалі зубів інгредієнт забезпечує якісний результат всього за 2 тижні.
PVP, PEG-8, Water, Hydrogen Peroxide, Acrylates Copolymer, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin .
1. Зніміть захисне покриття з смужки хрест. 2. Наклейте смужку гелевою основою на зуби і акуратно розташуйте її по лінії ясен. 3. Тримайте смужку 30 хвилин, після чого ретельно видаліть залишки гелю, протріть і прополощіть зуби. 4. Застосовувати 1 раз на день протягом 14 днів. Результат відбілювання зубів зберігається до 1 року. На курс відбілювання потрібно всього 14 смужок. Увага! Перед застосуванням відбілюючих смужок, чистити зуби не рекомендується.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.