Головна Догляд за ротовою порожниною CREST 3D White Luxe Diamond Strong / Відбілююча зубна паста
310 грн
Відбілююча зубна паста
CREST

3D White Luxe Diamond Strong

Відбілююча зубна паста

Ефективна зубна паста яка видаляє до 95% нальоту, що утворився на зубах. У цьому унікальному гігієнічному продукті поєднана комбінація унікальних компонентів, які ретельно відбілюють емаль, усувають мікроби і освіжають подих на тривалий час.

Артикул:
38023
volume
Кількість
310 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Рекомендуємо спробувати доступну для кожного процедуру домашнього відбілювання за допомогою зубної пасти.

Таке щадне відбілювання передбачає мінімальний вплив застосовуваної відбілюючої системи на структурні елементи емалі і дентину. Вашим оптимальним вибором для якісного проведення такої процедури стане зубна паста Crest 3D White Luxe Diamond Strong Brilliant Mint. Крім дбайливого відбілювання, паста піклується про здоров'я ваших зубів, а її інноваційна формула з діамантовим пилом зміцнює стінки емалі і активізує кровообіг в яснах. Кальцій і фтор, що міститься в складі продукту, благотворно впливають на міцність зубів і запобігають виникненню карієсу.
Sodium Fluoride 0.243% (0.15% W/V Fluoride Iron), Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Disodium Pyrophosphate, Xylitol, Flavor, Sodium Hydroxide, Cellulose Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth 2 Phosphate, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Carbomer, Sucralose, Polyethylene Oxide, Polyethylene, Mica, Titanium Dioxide, Blue 1 Lake.
Використовуйте зубну пасту щодня двічі на день, вранці та ввечері.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.