Головна Догляд за ротовою порожниною CREST 3D White Brilliance Blast / Відбілююча паста
360 грн
Відбілююча паста
CREST

3D White Brilliance Blast

Відбілююча паста

Crest 3D White Brilliance-це гарантія дійсно свіжого дихання, яке зберігається протягом досить тривалого періоду часу. Паста допомагає не просто зберегти зуби здоровими, але і впоратися з цілим рядом проблем.

Артикул:
38048
volume
Кількість
360 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Це унікальна зубна паста, яка по праву вважається кращою розробкою в лінійці відбілюючих продуктів за всю історію цієї відомої американської компанії "Procter&Gamble".
Основним нововведенням стало застосування відбілюючих частинок, які максимально дбайливо видаляють наліт і акуратно полірують зуби. Це забезпечує отримання дійсно видимого ефекту за мінімальну кількість часу. Наявність у складі пасти комплексу Illuminating є гарантією того, що вже після першого використання зуби будуть набагато білішими. Крім того, він запобігає подальше утворення нальоту, надаючи блиск емалі. Серед інших переваг зубної пасти слід відзначити те, що вона прекрасно бореться з карієсом і зубним каменем. Спеціальні компоненти в її складі дозволяють запобігти потемніння зубів після вживання їжі і напоїв.
Glycerin, mica, xanthan gum, flavor, cocamidopropylbetaine, sodium saccharin, sucralose, titanium dioxide, trisodium phosphate, pvp, sodium hexametaphosphate, sodium lauryl sulfate, PEG-6.
Рекомендується використовувати 2 рази на день, вранці і ввечері після їжі. Підходить для щоденного догляду за зубами.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.