Головна Волосся CHI Silk Kit / Набір шовк-мініатюри
600 грн
Набір шовк-мініатюри
CHI

Silk Kit

Набір шовк-мініатюри

Незмивна сироватка з оліями оливи та моної 15 мл
Незмивна сироватка з олією чорного кмину 15 мл
Незмивна сироватка з олією чайного дерева 15 мл
Відновлювальний комплекс з шовком 15 мл

Артикул:
20069
volume
Кількість
600 грн
Опис
відгуки
Незмивна сироватка з оліями оливи та моної.
Робить волосся неймовірно гладким і слухняним, не позбавляючи їх при цьому природної рухливості. Ексклюзивна формула з комплексом олій оливи та моної, а також унікальною сумішшю кокосової олії та гарденії таїтянської насичують волосся вологою та життєвою силою.

Незмивна сироватка з олією чорного кмину.
Зробить волосся гладким і шовковистим. Олія чорного кмину в складі володіє цінними властивостями-захищає волосся від негативних факторів, живить, зволожує, відновлює пошкоджені ділянки і повертає природний блиск. Активні компоненти проникають в коріння і структуру волосся насичуючи їх вітамінами і мікроелементами. Невагома формула засобу миттєво поглинається, не створюючи ефекту «жирного» волосся і не залишаючи липких слідів.

Незмивна сироватка з олією чайного дерева.
Сироватка на основі суміші натуральних олій здатна миттєво перетворити волосся, відновити гідробаланс і заспокоїти чутливу шкіру голови. Цінна олія чайного дерева є головним інгредієнтом-вона відома своїми корисними і ефективними властивостями благотворного впливу на структуру волосся і шкіру голови. Цей засіб надійно захистить від сонячних променів, високих температур (укладання феном, прасками, плойками), додасть природний об'єм волоссю без обважнення. Посічені кінчики перестануть пушиться.

Відновлювальний комплекс з шовком.
Інноваційний універсальний відновлювальний засіб на основі натурального шовку поверне волоссю природний блиск, згладить неслухняні кінчики, зміцнить пошкоджене волосся.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.