Головна Волосся CHI Olive Organics Trio Set / Набір з олією оливи
2 002 грн
Набір з олією оливи
CHI

Olive Organics Trio Set

Набір з олією оливи

Шампунь для волосся і тіла з оливою 340 мл
Кондиціонер для волосся 340 мл
Шовк для тіла і волосся 250 мл

Артикул:
20160
volume
Кількість
2 002 грн
Опис
відгуки
Шампунь Olive Organics Hair and Body Shampoo Body Wash на основі олії оливи і багатьох інших натуральних рослинних екстрактів таких як ромашка, герань, м'ята. Рослинний склад шампуню живить, зволожує, захищає і забезпечує збалансований догляд волоссю, зберігає і підтримує колір. Підходить для щоденного застосування. Для всіх типів волосся і шкіри тіла. Не містить сульфатів і парабенів.

Кондиціонер Olive Nutrient Therapy Conditioner на основі олії оливи і багатьох інших натуральних рослинних екстрактів таких як ромашка, герань, м'ята, живить, зволожує і захищає волосся. Кондиціонер усуває статичну електрику, сплутаність, робить волосся об'ємними і сяючими. Підходить для щоденного застосування. Для всіх типів волосся. Не містить сульфатів і парабенів.

Silk Hair and Body Oil-Шовкова олія з оливою: легка олія, яка не потребує змивання на основі олії оливи та натуральних рослинних екстрактів таких як ромашка, герань, м'ята.
Шовкова олія має легку текстуру, підходить для всіх типів волосся. Прекрасно живить волосся, пом'якшує ламкі кінчики без обтяження і жирного блиску. Можна застосовувати для зволоження шкіри.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.