Головна Інструменти CHI MICRO Ceramic Iron / Мікро керамічний випрямляч для волосся
3 932 грн
Мікро керамічний випрямляч для волосся
CHI

MICRO Ceramic Iron

Мікро керамічний випрямляч для волосся

Оригінальний, універсальний. Чутливий до натискання. Міні-розмір, легкий у використанні. Чудово підходить для короткого волосся і для чубчика. Робоча температура-200°C. Забезпечуе максимальну зручність для майстра. Це професійний інструмент також підходить для домашнього використання.

Артикул:
20193
volume
Кількість
3 932 грн
Опис
відгуки
Всі нагрівальні елементи інструментів CHI зроблені з керамічного сплаву, розробленого Інститутом космічних досліджень NASA (США), який використовується в будівництві космічних кораблів. Застосування даного сплаву дозволяє не тільки не травмувати волосся, але і покращувати його стан.
За рахунок виділення «вологого» тепла і потоку позитивно заряджених іонів, випрямляч CHI не зневоднює волосся ― волога видаляється тільки з поверхні волоса і повністю зберігається в ньому самому.
Таким чином, волосся не пересушується, не перепалюється. Кутикульний шар волоса не запаюється, але закривається дуже щільно. В результаті волосся стає гладким, слухняним, оберігається від негативних впливів навколишнього середовища , але, в той же час, не порушуються метаболічні процеси, що відбуваються всередині нього, волосся «дихає».

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.