Головна Волосся CHI Keratin Travel Kit / Дорожний набір
958 грн
Дорожний набір
CHI

Keratin Travel Kit

Дорожний набір

Шампунь відновлювальний з кератином-59 мл
Кондиціонер відновлювальний з кератином-59 мл
Лак сильної фіксації-74 г

Артикул:
20191
volume
Кількість
958 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Кератиновий Відновлювальний шампунь це один з комплексних складових реконструкції. Рекомендується для пошкодженого, ослабленого волосся. Кожен день вони піддаються різним негативним впливам: гарячі укладання, механічні пошкодження, хімічні фарбування, стайлінгові засоби, навколишнє середовище. Шампунь зміцнює кутикулу волоса, робить його еластичним. Завдяки вхідним до складу кератіновому комплексу і натуральним оліям Аргана і Жожоба відновлюється структура волосся і відбувається глибоке зволоження. За рахунок цього перетворюється зовнішній вигляд волосся, зникає надмірна сухість і ламкість, заліковуються посічені кінчики. Купується природний блиск. Створюється захисний бар'єр перед агресивним впливом зовнішніх факторів.

Відновлювальний кондиціонер підходить для будь-якого типу волосся, але особливо рекомендується для пошкодженої структури. У складі унікальний кератиновий комплекс, який відновлює гідробаланс у волоссі, відновлює його структуру і регулює рівень кератину. Олія жожоба і Аргана живлять волосся, повертають природну еластичність і м'якість, полегшується розчісування, особливо явно це видно по блиску волосся. Застосування кондиціонера забезпечує максимальне зволоження, що дозволяє мінімізувати негативний вплив зовнішніх факторів. Крім того склад не містить парабени і сульфати.

Незмивний кондиціонер із серії CHI Keratin підходить для всіх типів волосся, але особливо рекомендується звернути на нього увагу власницям пошкоджених і сухих. Формула спрею дозволяє рівномірно нанести засіб на волосся. У складі кондиціонера унікальний кератиновий комплекс, який проникає в структуру волосся і відновлює його, пошкоджені ділянки насичуються корисними елементами і самим кератином, що сприяє «одужанню» волоса. Масла жожоба і Аргана підвищують еластичність волосся, зволожують, надають їм блиск і м'якість, полегшують розчісування, а так само запобігають ламкість, яка з'являється в слідстві частих гарячих укладок або зловживанням стайлінговими засобами. Склад не містить парабени і сульфати.

Лак сильної фіксації CHI Keratin Keratin Flex Finish Hair Spray призначений для професійного і домашнього застосування. Засіб володіє багатьма корисними властивостями-забезпечує стійку фіксацію, робить пасма еластичними і гнучкими, не пошкоджує їх. Лак не склеює локони-вони залишаються живими і природними, зачіска виглядає красиво, без штучного ефекту. Сильна фіксація гарантує стійкість протягом тривалого часу. Лак не обтяжує волосся, не створює вологий ефект на поверхні.
Шампунь-нанести необхідну кількість шампуню на вологе волосся, спінити, помасажувати шкіру голови, змити. При необхідності повторити процедуру. Кондиціонер-нанести необхідну кількість кондиціонера на чисте вологе волосся, розподілити по довжині і залишити на 2-5 хвилин. Змити великою кількістю води. Для більш глибокої дії рекомендується використовувати тепловий вплив-обернути волосся з нанесеним засобом гарячим рушником або використовувати шапочку. Незмивний кондиціонер-розпорошити засіб на чисте вологе волосся, не змивати. Окремо можна наносити і на сухе волосся. Рівномірно розпорошити на відстані 25-30 см від волосся.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.