Головна Волосся CHI Keratin Silk Infusion / Натуральний шовк
172 грн
Натуральний шовк
CHI

Keratin Silk Infusion

Натуральний шовк

Справжня знахідка для сухого і пошкодженого волосся. Унікальний склад з протеїнами шовку миттєво відновить волосся, згладить кутикулу і додасть блиск.

Артикул:
20027
volume
Кількість
172 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Рідкий шовк Keratin Silk Infusion-рятівний засіб для сухого і пошкодженого волосся. Натуральний кератин у складі забезпечує швидке відновлення кутикули волоса. Молекули шовку проникають вглиб пошкодженої структури, наповнюють волосся необхідною кількістю вологи. З'являється еластичність і рухливість пасом. Завдяки унікальному складу волосся захищаються від посіченості, ламкості і сухості. Це високоефективний регенеруючий комплекс, який здатний відновити і активно зволожити сухі, пошкоджені пасма. Натуральний рідкий шовк підійде для щоденного застосування, додасть додатковий блиск, миттєво відновить сильно пошкоджене волосся. Дуже економічний у використанні. Такої баночки вистачить на 7-12 місяців, в залежності від довжини волосся і частоти використання.
Використовувати його дуже просто, потрібно нанести малу кількість шовку на чисті підсушені рушником, або ж на вже висушене, волосся, не змивати.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.