Головна Волосся CHI Keratin Reconstructing Shampoo / Відновлювальний шампунь
702 грн
Відновлювальний шампунь
CHI

Keratin Reconstructing Shampoo

Відновлювальний шампунь

Реконструкція волосся-це особливий процес, який включає в себе багаторівневий комплексний догляд, що складається з декількох етапів. Серія CHI Keratin представляє засоби, за допомогою яких можливо відновити волосся в домашніх умовах.

Артикул:
20023
volume
Кількість
702 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Реконструкція волосся-це особливий процес, який включає в себе багаторівневий комплексний догляд, що складається з декількох етапів. Кератиновий Відновлювальний шампунь це один з комплексних складових реконструкції. Рекомендується для пошкодженого, ослабленого волосся. Кожен день вони піддаються різним негативним впливам: гарячі укладання, механічні пошкодження, хімічні фарбування, стайлінгові засоби, навколишнє середовище. Шампунь зміцнює кутикулу волоса, робить його еластичним. Завдяки вхідним до складу кератіновому комплексу і натуральним оліям Аргана і Жожоба відновлюється структура волосся і відбувається глибоке зволоження. За рахунок цього перетворюється зовнішній вигляд волосся, зникає надмірна сухість і ламкість, заліковуються посічені кінчики. Купується природний блиск. Створюється захисний бар'єр перед агресивним впливом зовнішніх факторів.
Нанести необхідну кількість шампуню на вологе волосся, спінити, помасажувати шкіру голови, змити. При необхідності повторити процедуру.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.