Головна Волосся CHI Keratin Hair Makeover Kit / Кератиновий набір
3 003 грн
Кератиновий набір
CHI

Keratin Hair Makeover Kit

Кератиновий набір

Набір складається з:
CHI Keratin Shampoo - 355 мл.
CHI Keratin Conditioner - 355 мл.

Артикул:
20032
volume
Кількість
3 003 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
1. Кератиновий Відновлювальний шампунь це один з комплексних складових реконструкції. Рекомендується для пошкодженого, ослабленого волосся. Кожен день вони піддаються різним негативним впливам: гарячі укладання, механічні пошкодження, хімічні фарбування, стайлінгові засоби, навколишнє середовище. Шампунь зміцнює кутикулу волоса, робить його еластичним. Завдяки вхідним до складу кератіновому комплексу і натуральним оліям Аргана і Жожоба відновлюється структура волосся і відбувається глибоке зволоження. За рахунок цього перетворюється зовнішній вигляд волосся, зникає надмірна сухість і ламкість, заліковуються посічені кінчики. Створюється захисний бар'єр перед агресивним впливом зовнішніх факторів.

2. Відновлювальний кондиціонер підходить для будь-якого типу волосся, але особливо рекомендується для пошкодженої структури. У складі унікальний кератиновий комплекс, який відновлює гідробаланс у волоссі, відновлює їх структуру і регулює рівень кератину. Олія жожоба і Аргана живлять волосся, повертають природну еластичність і м'якість, полегшується розчісування, особливо явно це видно по блиску волосся. Застосування кондиціонера забезпечує максимальне зволоження, що дозволяє мінімізувати негативний вплив зовнішніх факторів. Крім того склад не містить парабени і сульфати.

3. Незмивний кондиціонер із серії CHI Keratin підходить для всіх типів волосся, але особливо рекомендується звернути на нього увагу власницям пошкоджених і сухих. Формула спрею дозволяє рівномірно нанести засіб на волосся. У складі кондиціонера унікальний кератиновий комплекс, який проникає в структуру волосся і відновлює його, пошкоджені ділянки насичуються корисними елементами і самим кератином, що сприяє «одужанню» волоса. Олія жожоба і Аргана підвищують еластичність волосся, зволожують, надають їм блиск і м'якість, полегшують розчісування, а так само запобігають ламкість, яка з'являється в слідстві частих гарячих укладок або зловживанням стайлінговими засобами. Склад не містить парабени і сульфати.

4. Рідкий шовк Keratin Silk Infusion-рятівний засіб для сухого і пошкодженого волосся. Натуральний кератин у складі забезпечує швидке відновлення кутикули волоса. Молекули шовку проникають вглиб пошкодженої структури, наповнюють волосся необхідною кількістю вологи. З'являється еластичність і рухливість пасом. Завдяки унікальному складу волосся захищаються від посіченості, ламкості і сухості. Це високоефективний регенеруючий комплекс, який здатний відновити і активно зволожити сухі, пошкоджені пасма. Натуральний рідкий шовк підійде для щоденного застосування, додасть додатковий блиск, миттєво відновить сильно пошкоджене волосся. Дуже економічний у використанні. Такий баночки вистачить на 7-12 місяців, в залежності від довжини волосся і частоти використання.
Шампунь-нанести необхідну кількість шампуню на вологе волосся, спінити, помасажувати шкіру голови, змити. При необхідності повторити процедуру. Кондиціонер-нанести необхідну кількість кондиціонера на чисте вологе волосся, розподілити по довжині і залишити на 2-5 хвилин. Змити великою кількістю води. Для більш глибокої дії рекомендується використовувати тепловий вплив-обернути волосся з нанесеним засобом гарячим рушником або використовувати шапочку. Шовк-нанести малу кількість шовку на чисті підсушені рушником, або ж на вже висушені, волосся, не змивати. Незмивний кондиціонер-розпорошити засіб на чисте вологе волосся, не змивати. Окремо можна наносити і на сухе волосся.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.