Головна Волосся CHI Keratin Conditioner / Відновлювальний кондиціонер
715 грн
Відновлювальний кондиціонер
CHI

Keratin Conditioner

Відновлювальний кондиціонер

Реконструкція волосся-це особливий процес, який включає в себе багаторівневий комплексний догляд, що складається з декількох етапів. Серія CHI Keratin представляє засоби, за допомогою яких можливо відновити волосся в домашніх умовах.

Артикул:
20025
volume
Кількість
715 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Відновлювальний кондиціонер підходить для будь-якого типу волосся, але особливо рекомендується для пошкодженої структури. У складі унікальний кератиновий комплекс, який відновлює гідробаланс у волоссі, відновлює його структуру і регулює рівень кератину. Олія жожоба і Аргана живлять волосся, повертають природну еластичність і м'якість, полегшується розчісування, особливо явно це видно по блиску волосся. Застосування кондиціонера забезпечує максимальне зволоження, що дозволяє мінімізувати негативний вплив зовнішніх факторів. Крім того склад не містить парабени і сульфати.
Нанести необхідну кількість кондиціонера на чисте вологе волосся, розподілити по довжині і залишити на 2-5 хвилин. Змити великою кількістю води. Для більш глибокої дії рекомендується використовувати тепловий вплив-обернути волосся з нанесеним засобом гарячим рушником або використовувати шапочку.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.