Головна Волосся CHI Infra Treatment / Термозахисний кондиціонер-маска для всіх типів волосся
429 грн
Термозахисний кондиціонер-маска для всіх типів волосся
CHI

Infra Treatment

Термозахисний кондиціонер-маска для всіх типів волосся

Серія CHI Infra створена спеціально для м'якого очищення і зволоження волосся всіх типів. Особливо добре вона підійде для пошкодженого або сухого волосся. Універсальний засіб кондиціонер і маска 2 в 1 для моментального зволоження і відновлення волосся будь-якого типу.

Артикул:
20010
volume
Кількість
429 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Звичайно, особливу увагу на нього варто звернути тим, у кого сухе, пошкоджене або фарбоване волосся. Зберігає баланс вологи, захищає від високих температур і впливу тепла, що дуже важливо для волосся в сучасному світі. Відмінний термозахисний ефект. Особлива консистенція дозволяє засобу таїти на волоссі, вони просто моментально з'їдають його. Чому кондиціонер-маска, все дуже просто-в залежності від часу його дії. Залишите на 2 хвилини - кондиціонер, на 5 хвилин - маска. Не перевантажує волосся. Дуже скромна витрата. Придає волоскам еластичність, робить їх шовковистими, слухняним  і неймовірно блискучими.
Після миття нанести маску і рівномірно розподілити по волоссю. Для щоденного кондиціонування-залишити на 2 хвилини, для глибокого — обернути і залишити на 5 хвилин. Підходить для щоденного застосування.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.