Головна Волосся CHI Argan Oil Kit / Набір відновлення і зволоження волосся
3 075 грн
Набір відновлення і зволоження волосся
CHI

Argan Oil Kit

Набір відновлення і зволоження волосся

Argan Oil Відновлювальний шампунь 355 мл
Argan Oil Відновлювальний кондиціонер 355 мл
Argan Oil Відновлювальна олія для волосся 89 мл

Артикул:
20007
volume
Кількість
3 075 грн
Опис
відгуки
Відновлювальний шампунь Argan Oil м'яко очищають і омолоджують сухе, пошкоджене волосся, відновлюючи вологу, необхідні вітаміни, антиоксиданти і зміцнюючі протеїни, роблячи волосся здоровими і блискучими. Шампунь дуже м'яко впливає на волосся, дбайливо змиваючи забруднення, сприяє максимальному очищенню, зволоженню волосся, а також сприяє поліпшенню загального стану і зовнішнього вигляду волосся.

Відновлювальний кондиціонер Argan Oil омолоджує сухе, пошкоджене волосся, насичуючи їх вологою, вітамінами і поживними оліями, запобігаючи їх сплутування і відновлюючи блиск. Волосся стає гладким і м'яким. Даний живильний кондиціонер підвищує міцність і еластичність волосся, допомагаючи захистити від пошкодження при термоукладанні і УФ-променів.

Відновлювальна олія для волосся Argan Oil плюс олія Морінга являє собою легку суміш масел, спеціально розроблену для омолодження і зволоження тьмяного, пошкодженого волосся. Багата антиоксидантами і вітаміном Е, ця розкішна суміш олій миттєво робить волосся гладкими і здоровими, а укладку сліпуче блискучою і рухомою. Ця унікальна суміш олій також захищає волосся від пошкодження при термоукладанні і УФ-променів.

Відновлювальна маска-крем Argan Oil: глибоко живить і наповнює волосся необхідними вітамінами і антиоксидантами, які поповнюють вологу, відновлюють блиск, розгладжують волосся, роблячи загальний вигляд волосся чудовим.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.