Головна Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner / Розгладжуючий кондиціонер з екстрактом ікри
1 263 грн
Розгладжуючий кондиціонер з екстрактом ікри
Alterna

Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner

Розгладжуючий кондиціонер з екстрактом ікри

Кондиціонер полегшує укладання волосся, захищає їх від вологості і при цьому надає волоссю м'якість, гладкість і природний блиск. Ідеально підходить для прямого, хвилястого, кучерявого, завитого і щільно завитого волосся.

Артикул:
22036
volume
Кількість
1 263 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Безсульфатний кондиціонер для додання волоссю гладкості і блиску з екстрактом чорної ікри являє собою розкішний догляд за неслухняними і важкими в укладанні волоссям, так як живить, кондиціонує і дисциплінує неслухняне волосся. Кондиціонер полегшує укладання волосся, захищає їх від вологості і при цьому надає волоссю м'якість, гладкість і природний блиск.
Сучасна формула кондиціонера включає в себе новітню розробку з запатентованим комплексом з кліматичної захисту волосся Climate Shield, який до 72 годин контролює рівень вологи у волоссі при підвищеній вологості, завдяки чому підтримує гладкість і м'якість волосся з меншим утворенням небажаних завитків.
При регулярному застосуванні кондиціонера, волосся стає більш еластичними, набувають м'якість і шовковистість, а також молодий і здоровий зовнішній вигляд, адже активні компоненти засобу глибоко проникають вглиб волосся, помітно перетворюючи неслухняне волосся, роблять їх сильними, здоровими і гладкими.
Нанесіть кондиціонер по всій довжині вологого волосся, виконайте легкий масаж і витримайте на волоссі протягом 3-5 хвилин. Потім ретельно змийте теплою водою. Тільки для зовнішнього застосування. Уникайте потрапляння в очі.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.