Головна Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Masque / Маска для волосся з екстрактом чорної ікри та морським шовком
1 683 грн
Маска для волосся з екстрактом чорної ікри та морським шовком
Alterna

Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Masque

Маска для волосся з екстрактом чорної ікри та морським шовком

Інтенсивно зволожує, відновлює і оновлює структуру волосся, а також захищає їх від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.
Маска створює на волоссі необхідний і природний рівень зволоження.

Артикул:
22004
volume
Кількість
1 683 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Зволожуюча маска для волосся з екстрактом чорної ікри і морським шовком насичує волосся тільки найкориснішими і необхідними елементами. Завдяки цілеспрямованій дії комплексу поживних речовин і ензимів, маска сприяє збереженню яскравості і насиченості кольору і зменшує видимі ознаки старіння волосся.
Маска створює на волоссі необхідний і природний рівень зволоження, надаючи волоссю пружність, еластичність і міцність. Включає безліч поживних інгредієнтів, а завдяки інноваційній комбінації ферментів, відновлює пошкоджене волосся (пофарбовані і після хімічної завивки), захищаючи їх зсередини. Дарує волоссю життєву силу і сяючий блиск.
Нанесіть маску рівномірним шаром по всій довжині чистого вологого волосся. Залиште на 5-10 хвилин, а потім змийте теплою водою. Для посилення ефекту від дії маски, волосся слід обернути гарячим рушником. Використовувати в міру необхідності, оптимально один раз в тиждень.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.