Головна Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Perfect Iron Spray / Професійний спрей для волосся
1 149 грн
Професійний спрей для волосся
Alterna

Caviar Anti-Aging Professional Styling Perfect Iron Spray

Професійний спрей для волосся

Засіб для випрямлення волосся з екстрактом чорної ікри захищає волосся від негативного впливу високих температур під час застосування прасування або щипців.

Артикул:
22010
volume
Кількість
1 149 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Спрей забезпечує волоссю термозахист від шкідливого і згубного впливу тепла до 232ºс (еквівалент 450ºf) і застосовується на завершальному етапі укладання волосся.
Основною перевагою кошти є зміст комплексу під назвою Thermo Seal, який утримує вологу у волоссі, ущільнюючи і розгладжуючи кутикулу волоса. Спрей запобігає появи небажаних завитків і виникненню посічених кінчиків, а також зменшує ламкість волосся до 80%.
Спрей утворює захисний бар'єр навколо кожної пасма, який допомагає волоссю залишатися прямими і гладкими на більш тривалий час. Якщо ж укладання волосся передбачає створення локонів, в цьому випадку спрей допомагає підтримувати їх форму і не дає волоссю розсипатися.
Володіє легким, але тривалим ступенем фіксації.
Перед початком укладання, розділіть вологі, підсушені рушником волосся на секції, а потім рівномірно розпиліть спрей на кожну з секцій. При необхідності повторіть нанесення спрею до остаточного завершення укладання волосся.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.