Головна Alterna Bamboo Color Hold + Rehab Deep Hydration Masque / Глибоко зволожуюча маска для фарбованого волосся
1 265 грн
Глибоко зволожуюча маска для фарбованого волосся
Alterna

Bamboo Color Hold + Rehab Deep Hydration Masque

Глибоко зволожуюча маска для фарбованого волосся

Сироватка може бути використана в якості незмивного догляду для відновлення волосся або в якості доповнення до будь-якого з кондиціонерів, завдяки чому зберігає і покращує колір волосся.

Артикул:
22023
volume
Кількість
1 265 грн
Опис
спосіб застосування
відгуки
Термозахисна сироватка для інтенсивного блиску фарбованого волосся з екстрактом чорної ікри є потужним засобом подвійного призначення, яке забезпечує фарбованому волоссю захист і додатковий блиск.
Інноваційна формула сироватки надає волоссю блиск," приборкує " неслухняне волосся і забезпечує їм захист від ультрафіолетових променів. Сироватка підвищує рівень кондиціонування волосся, надає їм додаткову яскравість і блиск, і на додаток підсилює природний блиск і сяйво волосся.
Запатентований подвійний захисний комплекс, вітаміни А, С і Е забезпечують волоссю необхідний рівень зволоження і допомагають зменшити вплив вільних радикалів, які викликають передчасне старіння волосся. Завдяки синергетичному поєднанню натуральних ультрафіолетових фільтрів, сироватка знижує окислювальні пошкодження і захищає фарбоване волосся від сонячних променів.

Ідеально підходить для прямого, хвилястого і кучерявого волосся.
В якості незмивного догляду нанесіть вміст 2-4 натискань на чисте вологе волосся і потім приступите до укладання. В якості маски, додайте вміст 6-8 натискань в будь-який з кондиціонерів Альтерна, а потім нанесіть на чисте вологе волосся і витримайте протягом 3-х хвилин. Потім ретельно змийте теплою водою.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.