Головна Волосся Lebel IAU Pure Booster / Нано-активатор, підсилює дію поживних компонентів
1 330 грн
Нано-активатор, підсилює дію поживних компонентів
Lebel

IAU Pure Booster

Нано-активатор, підсилює дію поживних компонентів

Нано-активатор підсилює дію поживних компонентів. Готує волосся до активного проникнення і закріплення молекулярних зволожуючих і зміцнювальних компонентів з масок серії IAU.

Артикул:
33068
volume
Кількість
1 330 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Це унікальний засіб, який дозволяє підготувати волосся для нанесення доглядаючих засобів. Активатор обволікає кожен волосок, створюючи на ньому спеціальну утримуючу сіточку, яка притягне і збереже поживні елементи з засобів подальшого догляду. Продукт не створює липкості і жирного шару, не ускладнює локони і не впливає на їх текстуру. Допомагає значно швидше скоротити кількість посічених кінчиків і заломів. Активатор економічний у використанні і підходить для всіх типів волосся. Активатор є додатковою терапією на шляху до відновлення волосся, посічених кінчиків і пошкодженої структури. Ідеальний для роботи таким типом волосся. Дуже економічний у використанні.
Octyldodecanol, macadamia ternifolia oil, coco-caprylate, phytosteryl lauroyl stearate, isostearic acid, squalane, tocopherol
На вологе, вимите шампунем IAU волосся нанести невелику кількість засобу (1 натискання дозатора для волосся середньої довжини), попередньо розігрів між долонями. Опрацювати найбільш пошкоджені ділянки волосся і відразу приступити до нанесення аромамасок IAU Mask або IAU Deep Mask. Увага! Необхідна невелика кількість препарату! Застосовувати 1-2 рази в тиждень в залежності від частоти миття і ступеня пошкодження волосся.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.