Головна Обличчя La Biosthetique Skin Care Age³ Complex Instant Lifting Hydrogel Face Patch / Гідрогелева маска для обличчя з ефектом ліфтингу
10 400 грн
Гідрогелева маска для обличчя з ефектом ліфтингу
La Biosthetique Skin Care

Age³ Complex Instant Lifting Hydrogel Face Patch

Гідрогелева маска для обличчя з ефектом ліфтингу

Завдяки унікальній гідрогелевій системі охолоджувальна маска для обличчя надає інтенсивну зволожувальну дію, миттєво заспокоює і помітно розгладжує шкіру.

Артикул:
48033
volume
Кількість
10 400 грн
Опис
Склад
спосіб застосування
відгуки
Клітинно-активний гідрогель для ліфтингу та розгладжування зморшок з колагеном дарує миттєвий ліфтинг-ефект, що є альтернативою ін'єкціям проти зморшок! Продукт забезпечує 24 г. вплив на шкіру обличчя, пролонговане зволоження та ліфтинг. Гідрогель зміцнює сполучну тканину, стимулює власне колагеноутворення, є потужною зброєю проти всіх ознак старіння. Миттєво видима дія засобу та його гіпоалергенність підтверджені клінічними дослідженнями.
Комплекс AGE³ з екстрактів червоного кореня шавлії, центели азіатської (тигрової трави), розмарину, водоростей та ніацину: захищає від вільних радикалів, звертає назад процес глікації, стимулює поділ клітин підтримує їх регенерацію. Ектоїн: зміцнює та стабілізує захисний бар'єр шкіри. Глюкоманнан з рослини коніак: зволожує завдяки напівоклюзійному ефекту.
Для щоденного застосування чи проведення курсу догляду.

Коментувати

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.